منوي اصلي

صفحه اصلي

مقدمه

 معرفي اعضا

 تاريخچه آبكاري در ايران و جهان

 تاريخچه شير آلات در ايران و جهان

 مراحل انجام آبكاري

 خدمات

 سوابق كاري

 آگهي هاي صنايع آبكاري ساريخاني

 گالري محصولات

 آيا ميدانيد

 درباره ما

 آرشيو خبرها

 آرشيو مقالات

 تماس با ما

 ارسال ايميل


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
گذرواژه:
تايپ مجدد:
 

موزيك

 
معرفي اعضا
 
آشنایی با تیم مدیریت

 

1-     آقای ذوالفقار ساریخانی متولد سال 1343 صادره از تهران تحصیلات دیپلم فنی که بعد از اتمام تحصیلات در سال 1362 موفق به تأسیس کارخانه آبکاری ساریخانی در تهران شده­اند.
در سال 1367 طی یک دوره آموزشی آبکاری فلزات که در دفتر آموزش صنعتی و ارتباط با دانشگاه وزارت صنایع زیرنظر اساتید این فن همچون مرحوم مهندس جعفر نوروزخان، مرحوم مهندس مسعود مشکین­پوش و مرحوم مهندس هادی خسروی و جمعی دیگر از اساتید این رشته را  با موفقیت به پایان رسانده اند.

 و در سال 1373 نیز در مرکز آموزشهای تخصصی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف موفق شدند تا دوره آموزشی آبکاری با روکشهای فلزی را زیرنظر جناب  آقای دکتر قربانی استاد دانشگاه صنعتی شریف با موفقیت به پایان برسانند.

و در سال 1387 به عضویت انجمن صنایع آبکاری ایران درآمدیم.

 

2-     آقای علیرضا ساریخانی متولد 1353 صادره از تهران تحصیلات دیپلم اتومکانیک که مدیریت فني و ناظر کیفی خطوط صنایع آبکاری ساریخانی را عهده­دار می­باشند.

 

3-     آقای محمد ساریخانی متولد 1365 صادره از تهران دارای تحصیلات لیسانس در رشته مهندسی صنایع پلیمر که مدیریت   آزمایشگاه و کنترل کیفیت صنایع آبکاری ساریخانی را عهده­دار می­باشند.

بازديد : 4255 بار
آمار کاربران

ورود به سایت
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

تصاویر برتر

نظرسنجی
نظر شما درباره سایت

خیلی عالیه
میتونه بهتر باشه
جای کار داره
بهترین سایته
نظری ندارم!نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 59
نظرات : 0

Designed By arshhost